Wellness

Wellness – saunový svet je od 20.5.2024 mimo prevádzky. Otvoríme opäť v októbri 2024.

Masáže sú k dispozícii celoročne.

Spomaľte, zabudnite na chvíľu na všetky starosti a vychutnajte si oddych v našom wellness. Objavte blahodárne účinky termálnej vody, nechajte sa hýčkať našimi profesionálmi a doprajte si niektorú z našich wellness služieb. Obnovte svoju telesnú aj duševnú rovnováhu.

Saunový svet

Vážení návštevníci, srdečne vás pozývame do nášho moderného hotelového wellness, kde si môžete dopriať oddych a regeneráciu počas celého roka. Na milovníkov saunovania čaká fínska sauna, infrasauna a parná sauna, vírivka a ochladzovací bazén. Po procedúrach môžete relaxovať v príjemnom prostredí v oddychovej miestnosti.

,,Pastierska sauna“
Fínska sauna

Fínska sauna – suchá sauna, je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Fínska sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať. Slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej záťaži. Saunovanie vám zaručí dokonalý relax a zaslúžený oddych.

Odporúčaná doba: 10-15 minút

Teplota: 80-100°C

Účinky: relaxačné, posilnenie imunitného systému, prevencia proti chorobám z nachladnutia

,,Turecká sauna“
Parná sauna

V parnej saune teplota dosahuje maximálne 60 °C pri až 100% vlhkosti, vďaka čomu vzniká nižšia záťaž pre organizmus. Preto môžu parnú saunu navštíviť aj ľudia so zdravotnými problémami, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny.

Odporúčaná doba: max. 20 minút

Teplota: 40-50°C

Vlhkosť: cca 50-100%

Účinky parnej sauny:  podporuje látkovú výmenu, zníženie nadváhy, zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje stres, odstraňuje únavu, pomáha udržiavať krásnu a hebkú pokožku, pomáha bojovať proti celulitíde, je vhodná ako predhriatie pred masážou

,,Felíciino tajomstvo“
Infrasauna

Saunovanie v infrasaune posilní vašu imunitu. Funguje ako prevencia pred nachladnutím a chrípkou. Infrasauna prekrví celé telo a očistí pokožku. Taktiež pomáha uľaviť od bolesti, stresu, únavy, nespavosti, problémov s pohybovým aparátom, pomáha pri chudnutí, bojuje s celulitídou, akné a problematickou pleťou. Návštevou infrasauny zotavíte a skrášlite svoju pokožku, ktorá je potom jemnejšia, zdravšia a krajšia.

Teplota: 40-50°C

Odporúčaná doba: max. 20 minút

Účinky: prevencia chrípky, zlepšenie imunity a kondície, zníženie stuhnutosti svalov a kĺbov, zmiernenie bolesti a napätie, stimulácia krvného obehu, liečba zápalov kože, chudnutie, celková relaxácia a regenerácia organizmu

,,Kesovský kotol“

Vírivka

Vychutnajte si romantický kúpeľ vo vírivke so šampanským a relaxujte pri sviečkach v jedinečnej atmosfére tohto miesta.

Teplota: 36°C

Účinky: uvoľnujúce, relaxačné, regeneračné

Masáže

Masáž patrí k najstarším liečebným metódam a má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní ako aj pri prevencii chorôb. Masáž pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka. Uvoľnite a zharmonizujte svoje telo prostredníctvom kvalitných masáží z rúk našich skvelých profesionálov. Naši maséri kombinujú prvky klasickej, reflexnej, thajskej aj športovej masáže.

Masáže si objednávajte telefonicky na recepcii na čísle: +421 917 350 615 alebo +421 37 77 87 144 .

V prípade záujmu o lávové kamene, rašelinový zábal alebo detoxačno-medovú masáž sa treba objednať minimálne deň vopred.