Ubytovanie

Izby Klasik sú obsadené do konca roka 2024.

ThermalPark Nitrava je dovolenkový rezort, ktorý svojim návštevníkom ponúka širokú škálu služieb pre rodinnú dovolenku, víkendový pobyt, wellness pobyt či firemnú alebo spoločenskú akciu v príjemnom prostredí okolitej prírody. Rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, ako aj gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely.

V hoteli ThermalKesov *** s kapacitou 66 lôžok (50 pevných + 16 prísteliek pre deti) sa nachádza 23 izieb. Ubytovať sa môžete v 4, 3 a 2 lôžkových izbách Klasik alebo Superior. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Samozrejmosťou vybavenia izieb sú hotelové župany a uteráky. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bohaté raňajky formou švédskych stolov servírované v čase od 7:30 do 10:00 hod a neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov počas celého pobytu. Hostia majú možnosť vybrať si stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie v hotelovej reštaurácii.
Ubytovaným hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie na uzavretom hotelovom parkovisku.

 

Wellness Wellness

Spomaľte, zabudnite na chvíľu na svoje starosti a vychutnajte si harmóniu relaxu a oddychu v našom wellness. Objavte blahodarné účinky našej termálnej vody, nechajte sa hýčkať našimi profesionálmi a doprajte si ktorúkoľvek z našich wellness služieb.

Ubytovanie Ubytovanie

Doprajte si oddych a užite si dokonalý relax v hoteli ThermalKesov *** priamo v areáli Thermalparku Nitrava obklopenom prírodou na skok od bazénov a vodných atrakcií.

Reštaurácia Reštaurácia

Moderný dizajn a kulinárske umenie nášho tímu vám predvedieme v našej hotelovej reštaurácii. Okrem bohatej ponuky hotelovej polpenzie v podobe raňajok a večerí, stáleho a denného obedového menu, si prídete na svoje pri ochutnávke skvelých medzinárodných a domácich jedál a´la carte.

Recenzie

Bol som tu s rodinou a zažili sme skvelý deň plný zábavy. Odporúčam.

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Ivan

Krásne prostredie, skvelá voda v bazénoch, radi sa sem vraciame. Určite odporúčam!

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Peter