Ubytovanie

ThermalPark Nitrava je dovolenkový rezort, ktorý svojim návštevníkom ponúka širokú škálu služieb pre rodinnú dovolenku, víkendový či wellness pobyt v príjemnom prostredí okolitej prírody. Rezort ponúka ubytovacie, stravovacie, relaxačné a wellness služby.Hotel AquaSolis

1.7.2024 otvárame v skúšobnej prevádzke náš nový Hotel Aquasolis!

Hotel Thermal Kesov***

V hoteli Thermal Kesov *** s kapacitou 64 lôžok (50 pevných lôžok + 14 prísteliek pre deti do 15 r.) sa nachádza 23 izieb. Ubytovať sa môžete v 2, 3 a 4-lôžkových izbách Klasik alebo Superior. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Súčasťou vybavenia izieb sú aj hotelové župany a uteráky. Hostia majú možnosť vybrať si ubytovanie s raňajkami formou švédskych stolov, stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie v hotelovej reštaurácii. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov počas celého pobytu. Ubytovaným hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie na uzavretom hotelovom parkovisku.

Rezervácie na rok 2025 spúšťame od 1.9.2024.

Wellness Wellness

Spomaľte, zabudnite na chvíľu na svoje starosti a vychutnajte si harmóniu relaxu a oddychu v našom wellness. Objavte blahodarné účinky našej termálnej vody, nechajte sa hýčkať našimi profesionálmi a doprajte si ktorúkoľvek z našich wellness služieb.

Ubytovanie Ubytovanie

Doprajte si oddych a užite si dokonalý relax v hoteli ThermalKesov *** priamo v areáli Thermalparku Nitrava obklopenom prírodou na skok od bazénov a vodných atrakcií.

Reštaurácia Reštaurácia

Moderný dizajn a kulinárske umenie nášho tímu vám predvedieme v našej hotelovej reštaurácii. Okrem bohatej ponuky hotelovej polpenzie v podobe raňajok a večerí, stáleho a denného obedového menu, si prídete na svoje pri ochutnávke skvelých medzinárodných a domácich jedál a´la carte.

Recenzie

Bol som tu s rodinou a zažili sme skvelý deň plný zábavy. Odporúčam.

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Ivan

Krásne prostredie, skvelá voda v bazénoch, radi sa sem vraciame. Určite odporúčam!

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Peter