Ubytovanie

Ubytovanie v hoteli je plne obsadené do 9.12.2023.

ThermalPark Nitrava je dovolenkový rezort, ktorý svojim návštevníkom ponúka širokú škálu služieb pre rodinnú dovolenku, víkendový pobyt, wellness pobyt či firemnú alebo spoločenskú akciu v príjemnom prostredí okolitej prírody. Rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, ako aj gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely.

V hoteli ThermalKesov *** s kapacitou 67 lôžok (53 pevných + 14 prísteliek) sa nachádza 24 izieb. Ubytovať sa môžete  v 4, 3 a 2 lôžkových izbách Klasik alebo Superior. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Samozrejmosťou vybavenia izieb sú hotelové župany a uteráky. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bohaté raňajky formou švédskych stolov servírované v čase od 7:30 do 10:00 hod a neobmedzený vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov počas celého pobytu. Hostia majú možnosť vybrať si stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie v hotelovej reštaurácii.
Ubytovaným hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie na uzavretom hotelovom parkovisku.

 

Wellness Wellness

Spomaľte, zabudnite na chvíľu na svoje starosti a vychutnajte si harmóniu relaxu a oddychu v našom wellness. Objavte blahodarné účinky našej termálnej vody, nechajte sa hýčkať našimi profesionálmi a doprajte si ktorúkoľvek z našich wellness služieb.

Ubytovanie Ubytovanie

Doprajte si oddych a užite si dokonalý relax v hoteli ThermalKesov *** priamo v areáli Thermalparku Nitrava obklopenom prírodou na skok od bazénov a vodných atrakcií.

Reštaurácia Reštaurácia

Moderný dizajn a kulinárske umenie nášho tímu vám predvedieme v našej hotelovej reštaurácii. Okrem bohatej ponuky hotelovej polpenzie v podobe raňajok a večerí, stáleho a denného obedového menu, si prídete na svoje pri ochutnávke skvelých medzinárodných a domácich jedál a´la carte.

Recenzie

Bol som tu s rodinou a zažili sme skvelý deň plný zábavy. Odporúčam.

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Ivan

Krásne prostredie, skvelá voda v bazénoch, radi sa sem vraciame. Určite odporúčam!

HviezdičkaHviezdičkaHviezdičkaHviezdička
Peter