Wellness znovu otvorený!

Potrebujete s príchodom jesene načerpať nové sily? Náš wellness ponúka 3 typy sáun, vírivú vaňu – jacuzzi a oddychovňu s lehátkami!

Máme pre vás dobrú správu! Od soboty, 9.10.2021, je pre vás opäť k dispozícii wellness. Dúfame, že sme touto správou potešili nie len všetkých našich verných návštevníkov, ale aj tých, ktorí sa k nám ešte len chystajú po prvýkrát.

V našom wellnesse nájdete 3 typy sáun: fínsku, parnú a infra saunu. Vo vírivej vani – jacuzzi a oddychovni s lehátkami sa môžete zregenerovať a načerpať nové sily.

Okrem tradičného 2-hodinového vstupu (9 €) prichádzame s možnosťou zakúpiť si aj 1-hodinový vstup za 5 € alebo permanentky za zvýhodnenú cenu. Aktuálny cenník nájdete na našej webovej stránke.


V prípade záujmu o návštevu nášho wellnessu vás chceme poprosiť, aby ste si termín vopred telefonicky zarezervovali na recepcii hotela. Tel. č.: +421 37 77 87 144.

Príďte sa zrelaxovať do našej znovuotvorenej wellness zóny a sáun či celoročne otvorených vnútorných a vonkajších bazénov! Tešíme sa na Vašu návštevu!