Organizované akcie

Súkromné wellness

Milovníkom saunovania ponúkame možnosť rezervovať si priestory nášho hotelového wellness centra iba pre seba a vychutnať si tak relax a oddych v absolútnom súkromí. Ideálna voľba pre rodiny, skupiny priateľov alebo tiež v rámci firemného teambuildingu.

Teambuildingy

Teambuilding je čoraz viac obľúbeným prostriedkom rozvoja a vzdelávania mimo pracoviska. Využite naše služby na rozvoj svojho tímu a upevnenie pracovných vzťahov. Poskytneme vám priestory rokovacej miestnosti s kapacitou 60 ľudí, zabezpečíme vám kompletný catering a deň môžete zavŕšiť relaxom v našich bazénoch alebo wellness centre, ktoré si môžete rezervovať iba pre svoj kolektív. Vyskladajte si program presne podľa svojich predstáv.

Vianočné večierky

Zorganizujte svoj najbližší vianočný večierok u nás! Po relaxe v termálnom bazéne vonku pod holým nebom si vychutnáte dobré jedlo, pitie a zábavu v našich priestoroch.

Oslavy

Oslávte svoje životné jubileum alebo významnú rodinnú udalosť u nás. Poskytneme vám priestory našej rokovacej miestnosti s kapacitou 60 ľudí. Samozrejmosťou je výzdoba priestoru a zabezpečenie kompletného cateringu.